ITR970-1000 - Technical Specifications
| Main | |
| Product or Component Type | Shaver Socket |
| Color Tint | White |
| Integrated Connection Type | Flow-pack |
| Complementary | |
| Device Mounting | Flush |
| Power | 110-240V |
| Material | Flame Retardant PC |
| Height | 86 mm |
| Width | 86 mm |
| Depth | 50 mm |
| Weight | 0.300 kg |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.
