| Teknik Özellikler | |
| Ürün Türü | Çerçeve |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Çete Sayısı | 5 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk Tonu | Siyah |
| Stil | Eloxal Mat Fırçalanmış |
| İç Kısım | Antrasit Plastik |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 373 mm |
| Derinlik | 7,2 mm |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.


