| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Veri Soketi |
| Cihaz Uygulaması | İletişim |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Kablo Ekran Tipi | UTP |
| Telefon Soketi Tipi | RJ45 |
| Renk Tonu | Antrasit |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Soket Sayısı | 2 |
| Ağ Kategorisi | KAT 5 |
| Bağlantılar / Terminaller | İDK |
| Kablo Sayısı | 2 |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 9 mm |
| Net ağırlığı | 0,058 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





