| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Priz-çıkış |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Güç Aralığı | 3680 W |
| Anma Akımı | 250 V AC'de 16 A |
| Bağlantılar / Terminaller | Asansör terminalleri |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 10 mm |
| Net ağırlığı | 0,069 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





