| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Kart Anahtarı |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Anahtar Fonksiyonu | 1 kutup 1 yol |
| Güç Aralığı | 2300 W |
| Anma Akımı | 250 V AC'de 10 A |
| Bağlantılar / Terminaller | Vidasız Terminaller |
| Kablo Sayısı | 4 |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 53 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 23 mm |
| Net ağırlığı | 0,0738 kg |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





