| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | TV/SAT Soketi |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| TV Soket Tipi | Hat sonu (Terminal Soketi) |
| Kablolama Cihazı Ek | Paralel Dağıtım Sistemleri İçin Seri Dağıtım Sistemleri İçin |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Soket Numarası | 3 |
| TV Bağlantısı | Erkek IEC 9.52 mm |
| SAT Bağlantısı | F Tipi |
| Zayıflama | 1dB |
| DC Akım Akışı | SAT Soketinde |
| Satır Başına Sayı | 1 |
| Bağlantılar / Terminaller | Vidasız terminaller |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 13 mm |
| Net ağırlığı | 0,105 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





