| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Kör Kapak |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 35 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 9 mm |
| Net ağırlığı | 0,04 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





