| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Telefon Soketi |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Telefon Soketi Tipi | RJ11 (4 İletişim) |
| Renk Tonu | Antrasit |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Bağlantılar / Terminaller | Vidasız terminaller |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 9 mm |
| Net ağırlığı | 0,054 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





