| Teknik Özellikler | |
| Ürün Türü | Çerçeve |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Çete Sayısı | 4 |
| Malzeme | Pleksiglas |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Stil | Cam Etkisi |
| İç Kısım | Antrasit Plastik |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 303 mm |
| Derinlik | 7,2 mm |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.


