| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Anahtar |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Anahtar Fonksiyonu | 1 kutuplu 1 yollu |
| Salıncak Sayısı | 3 |
| Bağlantılar / Terminaller | Vidasız terminaller |
| Yükseklik | 83 mm |
| Genişlik | 83 mm |
| Derinlik | 43 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 15 mm |
| Net ağırlığı | 0,0609 kg |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





