| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | 1 Çete 2 Yollu Anahtar |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Renk Tonu | Siyah |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Anma Akımı | 110/250 V AC'de 16 A |
| Yükseklik | 86 mm |
| Genişlik | 86 mm |
| Derinlik | 20 mm |
| Net ağırlığı | 0,123 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.




