| Ana | |
| Ürün veya Bileşen Türü | Hoparlör Soketi |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Renk Tonu | Beyaz |
| Paketleme Türü | Akış paketi |
| Tamamlayıcı | |
| Cihaz Montajı | Kızarma |
| Bağlantılar / Terminaller | Vidasız Terminaller |
| Kablo Sayısı | 4 |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 43 mm |
| Derinlik Projeksiyonu | 17 mm |
| Net ağırlığı | 0,055 kilo |
We use cookies to ensure you get the best experience on our website.





